Youtube Para Kazanma

0 25

Youtube Para Kazanma

YouTube, video odaklı bir sosyal medya platformudur. Youtube dünya genelinde, çoğunluğun kullandı bir uygulamadır.

Youtube’dan Para Kazanmak Mümkün Mü?

Youtube’da farklı kişilerin yayınladığı videoları izleyebilirsiniz. Tercihen kişisel olarak kendinizin de bir kanal açması, mümkün. Açmış olduğumuz kanal yalnızca video odaklıdır. Youtube diğer sosyal medya platformlarına göre fotoğraf özelliği bulundurulmamaktadır. Yalnızca video özelliği mevcut.Video özelliğini getirmiş olduğu güncel hikaye alanında da kullanabilirsiniz.

Youtube’dan Nasıl Para Kazanılır?

Youtube’dan para kazanmak istediğinizde, yaklaşık 4000 izlenmeye ulaşmanız gerekiyor. Aynı zamanda abone sayınızın da oldukça fazla olması gerekmektedir. Fakat Youtube’dan para kazanmak için ilk olarak günlük izlemenizi, 4000 saat yapmanız gerekiyor.

Youtube’da para kazanmak istediğiniz takdirde;

  • İçeriklerinizin kaliteli olması
  • Her kitleye hitap ediyor olması
  • Güncel bir kanal olmanız
  • Yapmış olduğunuz paylaşımlarınızın belirli zaman ve dilimleri içerisinde düzenli olarak paylaşılması gibi etmenler mevcuttur.

Bunlara dikkat ettiğiniz takdirde abone sayınız artar. Abone sayınızın artması beraberinde yorumla, beğeniyi de arttırır. Bu da izlenme sayınızı artıracağı için Youtube’dan para kazanmaya başlayabilirsiniz. Youtube’dan para kazanabilmek için para kazanmayı, aktifleştirmeniz yeterlidir.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.