WhatsApp’tan Anneler Günü sürprizi

0 76

WhatsApp, Anneler Günü vesilesiyle yeni bir çıkartma paketi yayınladı. Bu yıl 9 Mayıs‘ta kutlanacak Anneler Günü için “Mama Love” ismindeki yeni WhatsApp çıkartma paketi duyuruldu. Paket şu anda tüm dünyada Android ve iOS sistemlerinde mevcut.

WhatsApp’tan Anneler Günü atılımı

Periyot devir getirdiği yeni güncellemeler ve içeriklerle kullanıcılara kolaylık sağlayan WhatsApp özel günleri de unutmuyor. 9 Mayıs yani yarına özel olarak yayınladığı Anneler Günü çıkartma koleksiyonunda toplam 11 farklı çıkartma bulunuyor. Bu çıkartmalar yalnızca görsel değil hareketli olarak da karşımıza çıkıyor.

Yeni çıkartma paketi WhatsApp’ta indirilebilir durumda ve içeriğe çıkartma mağazasından ulaşılabilirsiniz. İndirmek için evvel WhatsApp’ta bir sohbet açın ve emoji düğmesine dokunun. Alt tepsiden çıkartma simgesini seçin ve ‘+’ düğmesine dokunun. Akabinde WhatsApp çıkartma mağazasına yönlendirileceksiniz. Burada, Mama Love çıkartma paketi olan birinci çıkartma paketini göreceksiniz. Artık indirmek için ok düğmesine dokunarak, paketi edinebilirsiniz.

Ayrıyeten Anneler Günü çıkartma paketini indirdikten sonra şahsî kitaplığınıza eklediğini belirtelim. Bu görselleri çıkartmaya uzun basarak ve sık kullanılanlara ekle‘yi seçerek de favorilerinize ekleyebilirsiniz. Bilindiği üzere WhatsApp, kıymetli durumlar için tertipli olarak çıkartma paketleri yayınlıyor. Hatırlayacağınız üzere kısa müddet evvel Dünya Günü ve Ramazan ayı için bir çıkartma paketini tanıtmıştı. WhatsApp ayrıyeten bu haftanın başlarında altı yeni çıkartma paketi daha yayınladı.

Ek olarak uygulama kullanıcıların çıkartma aramasını kolaylaştıracak bir özellik üzerinde de çalışıyor. Yeni özellik sohbet çubuğuna yazdıklarınıza nazaran çıkartma teklifleri gösterme halinde olacak. Kitaplığınızda yazılan sözcükle alakalı çıkartmalar varsa, WhatsApp bunları size önerecek. Böylelikle sohbetlerinizde kolaylıkla bu çıkartmaları kullanabileceksiniz.

WhatsApp kullanıcı kontratı ile ilgili yeni gelişme

WhatsApp, yeni içerik ve özellikleri eklemeye devam ederken öte yandan uzun mühlet evvel duyurduğu kullanıcı mukavelesinin kabul mühletinin haftaya dolacağını bildirdi. Fakat bu mukaveleyi verilen müddet zarfında kabul etmeyenlerin hangi yaptırımlarla karşılaşacağını belirtmedi. Uygulayacağı kontrat sebebiyle tenkit oklarının amacı haline gelen uygulama 2020 yılında geri adım atmak zorunda kaldı. Bu süreçten itibaren mukavelenin içeriğinin birden fazla güncellendi ve 15 Mayıs tarihine kadar müddet verildi.

Kaynak: Shiftdelete

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.