Ünlü Göğüs Acısını Saklayan Harold, COVID’e Yakalandı

0 53

İnternette meme’lerini hayli sık gördüğümüz ve ‘Acısını Saklayan Harold’ olarak tanıdığımız Andras Arato, COVID-19’a yakalandı. Zatürre belirtileri göstererek hastaneye kaldırılan 76 yaşındaki Arato’nun oksijen tedavisi gördüğü, akabinde taburcu edildiği bildirildi.

Birçok reklamda oynayan Andras Arato’nun yüz sözünün “güya acısını içinde saklıyor ve memnun olmaya çalışıyor” üzere görünmesinden ötürü meşhur olduğu biliniyor. Bununla bir arada kendisi fotoğraf çektirmeyi de çok seviyor. Fakat bu sefer nitekim yaşlı adam kuvvetli bir COVID süreci geçirmiş. Bir Fransız marketler zincirinin reklamında “tüm sağlık çalışanlarına teşekkür eden” yaşlı adam yeniden epeyce naif davranmış.

Aşı olduktan sonra COVID’e yakalandı

76 yaşındaki Andras Arato, koronavirüs aşısı olduktan sonra virüse yakalanmış. Maalesef ki aşı olmanın akabinde bedeni antikor üretemeden COVID’e yakalanan yaşlı adam hastaneye kaldırılmış. Bu bahiste uzmanlar bildiğiniz üzere her vakit ikinci aşının akabinde ortalama 20 ile 40 gün sonra antikor üretimi başladığını belirtiyor.

Aşı olduktan sonra kesinlikle koronavirüsten korunmaya devam etmek gerekliliğini “Acısını Saklayan Harold” sayesinde tekrar öğrenmiş bulunuyoruz çünkü aşılanan kimselerin de COVID’e yakalanabileceğiciddi bir bilimsel gerçeklik içeriyor. Bununla birlikte hangi aşıyı olduğunuz da önemli bir ehemmiyet arz ediyor.

Sizler bu hususta ne düşünüyorsunuz? Lütfen yorumlarda bizimle paylaşın.

Kaynak: Webtekno

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.