Twitter’da Thodex paylaşımları: Neler oluyor?

0 74

Türkiye’nin birinci küresel kripto para borsası olarak Thodex hakkında son dakika haberleri arka arda gelmeye devam ediyor. Şirketin CEO’su Faruk Fatih Özer‘in yurt dışına kaçtığı argüman edilirken; yöneticinin tıpkı vakitte Twitter hesabını kapatması ve Instagram gönderilerinin tamamını silmesi dikkat çekiyor.

Kripto paralar için alım-satım hizmeti veren şirket dün tüm süreçlerini durdurmuştu. İnternette ortaya çıkan söylentiler yeni bir Çiftlik Bank olayı yaşanacağını ileri sürerken; bu sabah firmadan gelen açıklama milletlerarası bir şirketin kendilerine yatırım yapacağını, bu yüzden 4-5 gün süreçleri askıya aldıklarını tabir ediyordu.

Şirket sabah saatlerinde kelam konusu argümanları yalanladı. Lakin Faruk Fatih Özer yurt dışına kaçtı argümanları gündeme damga üzere vurunca gözler tekrar Thodex‘e yöneldi. Özer’in toplumsal medyadaki varlığını gizlemesi de bu argümanları resmen körükledi.

Thodex hakkında yapılan Twitter paylaşımları

Kripto para borsası Thodex, Twitter gündemine oturdu. Tezler arka arda gelmeye başlarken, pek çok kullanıcı yaşadığı hayal kırıklığını toplumsal medya platformunda lisana getirdi.

Savlar ortasında Thodex şirketinin elindeki Dogecoin’leri sattığına dair bir ekran imgesi yer alırken; birebir vakitte şirketten alınan bir e-posta da dikkat çekti. Akşam saatlerinden itibaren toplumsal medyada Thodex’le ilgili paylaşılmış öne çıkan argümanlar şunlar:

Pekala ya sizin Thodex tezleri ile ilgili görüşleriniz neler? Fikirlerinizi bizlerle paylaşmayı unutmayın.

Kaynak: Shiftdelete

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.