Twitter’da Gece Başlayan Sıkıntılar Saatlerdir Devam Ediyor

0 14

Toplumsal medya devi Twitter, dün gece bir meseleyle karşılaştı. Gece Türkiye saati ile 03.00 sularında yaşanan sorun nedeniyle birçok kullanıcı, paylaşılan Tweet’leri göremedi. Tweet’lerin yüklenmesinden kaynaklanan bu sorun dünya genelinde birçok kullanıcıyı etkiledi. Sorun hakkında Twitter’dan da bir açıklama geldi.

Twitter, birebir saatlerde sorunun ortaya çıkmasından kısa bir mühlet sonra resmi dayanak hesabından bir paylaşım yaptı. Yapılan o paylaşımda “Tweet’ler kimileriniz için yüklenmiyor olabilir. Sorunu çözmek çalışıyoruz.” tabirlerine yer verildi. Twitter tarafından sorunun büsbütün çözüldüğüne dair bir açıklama şimdi gelmedi. Twitter’ın çöktüğü saatlerdeyse yeniden Twitter’da “#twitterçöktü” etiketi gündem oldu. Bizler de bu gündem altında yapılan kimi eğlenceli paylaşımları sizler için derledik.

Twitter’ın çöküşü için Twitter’da yapılan paylaşımlar:

Sorun hâlâ devam ediyor:

Twitter’da birinci olarak saatler evvel bildirilen problemler şu anda da kimi kullanıcılarda kendisini göstermeye devam ediyor. Hem Twitter’da hem de diğer platformlarda yapılan paylaşımlara nazaran kimi kullanıcılar Tweet’leri görüntüleyemiyor yahut Tweet paylaşamıyor, kimi kullanıcılarsa hesaplarına dahi giriş yapamıyor. Sorun hakkında bir gelişme yaşandığında sizleri bilgilendireceğiz.

Kaynak: Webtekno

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.