Twitter Hesap Nasıl Kapatılır?

0 21

Twitter Hesap Nasıl Kapatılır?

Twitter sosyal medya mecrasını geçici olarak dondurmak istediğinizde, bu durum Twitter platformunda hesabın devre dışı bırakılması anlamına geliyor. Dilerseniz mobil cihazlarınız bünyesinde, dilerseniz dizüstü veya masaüstü bilgisayarlarda Twitter hesabınızı kapatabilirsiniz.

Twitter Hesap Kapatma Nereden Yapılır?

Twitter hesabınızı kapanmak için ayarlar seçeneğine tıklamanız gerekiyor. Ayarlar seçeneğinde, gizlilik bölümü bulunur. Gizlilik bölümüne dokunduğunuzda,hesabı devre dışı bırak seçeneği mevcuttur. Hesabını devre dışı bırakmaya ilişkin bilgiler bulunur. Bu bilgileri kesinlikle okumalısınız.

Twitter Hesap Kapatma Nasıl Yapılır?

1 aydan fazla hesabınıza tekrardan erişim sağlamadığınız zaman hesabınız tamamen kapatılır. Yani tekrardan aktifleştirmek istemiyorsanız, 1 aydan fazla hesabınıza erişim sağlamadığınız için hesabınız kapatılır. Ancak bir aydan kısa süre içerisinde aktifleştirmek için giriş yapmanız gerekiyor.

  • Hesabını devre dışı bırak seçeneğine tıkladıktan sonra sizden şifrenizi ister. Şifrenizi girip devre dışı bırak seçeneğine dokunabilirsiniz.
  • Sonrasında herhangi bir işleme gerek duyulmaz. Hesabınız donmuş olarak bulunur. Fakat belirli bir süreden sonra kapanmasını istiyorsanız, kesinlikle erişim sağlamamanız gerekir.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.