Türk Telekom’un Tam Kapanmada Fiyatsız Sunacağı Hizmetler

0 7

Türkiye’nin en büyük telekomünikasyon şirketlerinden biri olan Türk Telekom, 17 gün sürecek tam kapanma boyunca kullanıcılara fiyatsız erişim imkanı vereceği hizmetleri açıkladı. Yapılan açıklamalara nazaran Türk Telekom; Tivibu, e-dergi ve Muud üzere servislerinde sunduğu ayrıcalıklar ve fiyatsız erişim imkânı ile kapanma sürecini daha keyifli hale getirmeyi planlıyor.

Hususla ilgili olarak paylaşmış olduğu açıklamada “Online Süreçler” uygulamasının müşterilerinin tüm süreçlerini kapıdan dışarı adım atmadan gerçekleştirebilmesini mümkün kıldığını tabir eden Türk Telekom, ayrıyeten Sil Süpür‘ün de her hafta armağan dakika ve internet paketleri dağıtmaya devam edeceğini bildirdi.

Türk Telekom’un çevrimiçi müzik servisi Muud, 1 ay fiyatsız kullanma imkanı tanıyor

Paylaşılan bilgilere nazaran halihazırda Tivibu Aile, Sinema ya da Spor paketinden birine abone olan Türk Telekom müşterileri, 17 Mayıs tarihine kadar Tivibu bünyesindeki tüm kanallara ek bir fiyat ödemeden erişim imkanına sahip olacaklar. Ayrıyeten e-dergi uygulamasını indirip üye olduktan sonra EVDEKAL kodunu etkin edenler, onlarca mecmua ve gazeteye fiyatsız erişim imkanı elde edecekler.

Müzikseverleri de unutmayan Türk Telekom, 17 günlük tam kapanma mühleti boyunca kendini müziğe vermek isteyenler için 1 ay fiyatsız Premium Muud üyeliği sunuyor. Üstelik Türk Telekom taşınabilir aboneleri, Muud’da müzik dinlerken internet paketlerinden rastgele bir harcama yapmıyorlar.

Kaynak: Webtekno

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.