Tiktok’ta Lale Ne Kadar?

0 16

Tiktok ödemeleri hediyeler ile gerçekleştiren bir mekanizmaya sahiptir. Tiktok üzerinden para kazanmak ancak bu hediyeler ile mümkündür. Bunun için de canlı yayın açmanız gerekir. Canlı yayın açtıktan sonra size gelen hediyeler sayesinde belli bir miktar para kazanabilirsiniz çünkü para cüzdanınıza geçecektir. Ancak bu hediyenin tam fiyatı tamamen size yani cüzdanınıza geçmez. Para size geçerken yarısından biraz fazlasını Tiktok kendisine alır. Tiktokta lale de bu hediyelerden sadece birisidir. Tiktokta lale vermeden önce Tiktokta lale ne kadar sorusunu sormak gerekmektedir. Cevabı bildikten sonra almanız ve birilerine vermeniz daha doğru olacaktır.

Tiktok’ta Lale Nedir?

Tiktok birçok hediyeyi içerisinde barındıran bir uygulamadır. Ödemeler hediyeler ile gerçekleşir. Bu hediyeleri alabilmek için de öncelikle coinlerinizin olması gerekmektedir. Coinler ise banka kartlarınız ile alınır. Yani her biri birbirine bağlıdır. Tiktokta lale de bu sürcin son aşaması olan hediyelerden sadece biridir. Tiktok üzerinden birine lale vererek ona para kazandırabilir ve destek olabilirsiniz.

Tiktok’ta Lale’nin Fiyatı Ne Kadardır?

Tiktok üzerinden hediye vermeden önce bu hediyelerin fiyatlarını öğrenmek gerekmektedir. Tiktokta lale ne kadar sorusunun cevabı da burada saklıdır. Tiktokta hediyelerden biri olan lalenin fiyatı 23 TL’dir. Ancak bu paranın tamamı yatırdığınız yani hediyeyi verdiğiniz kişiye geçmez. 10 TL’si hediyeyi verdiğiniz kişiye geçer ve çoğunluğu Tiktok’ta kalır. Burada yarısından çoğunu aldığını söylemek mümkündür.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.