TikTok ve S Sport, Türkiye’nin Birinci Spor Merkez Ağını Kurdu

0 20

Kısa müddette dünyanın en tanınan toplumsal medya uygulamalarından biri haline gelen TikTok ile Türkiye’nin en tanınan spor kanallarından biri olan S Sport, kıymetli bir iş birliği gerçekleştirdi. TikTok ve S Sport, kelam konusu iş birliği ile Türkiye’nin birinci spor HUB‘ını (merkez ağı) kurdu. Kelam konusu HUB ile TikTok kullanıcıları, S Sport’ta yer alan spor tertiplerine yönelik içerikleri izleyebilecekler.

8-13 Mayıs tarihleri ortasında gerçekleştirilecek iş birliği sayesinde TikTok’taki spor içeriklerine S Sport istikamet verecek desek yeridir. TikTok LIVE yayınlarının yanı sıra TikTok’a özel spor kanalları ile Premier League, Bundesliga, NBA, Formula 1, MotoGP ve WWE tertiplerinden içerikler, TikTok kullanıcılarının beğenisine sunulacak.

TikTok, kelam konusu iş birliği ile Türk spor kulüplerini ve atletleri öne çıkaracağını söz ediyor. Öne çıkarılacak hesaplar ortasında Vakıfbank Spor Kulübü, tenisçi Miray Konar, ulusal atlet Nazlıcan İnaltekin, Formula 3 yarışçısı Cem Bölükbaşı ve artistik cimnastik kısmında 2020 Avrupa Şampiyonu İbrahim Çolak yer alıyor.

İddia edebileceğiniz üzere spor tertipleriyle ilgili TikTok LIVE yayınları, direkt S Sport’un TikTok sayfasında yer alacak. Kelam konusu iş birliği ile TikTok, spor içerik üreticilerinin, spor kulüplerinin ve atletlerin tercih ettiği platform olmayı amaçlıyor. Bu iş birliğinin spor dünyası ve kullanıcılar tarafında nasıl bir karşılık bulacağını ise bekleyip göreceğiz.

Kaynak: Webtekno

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.