Spigen StediBoost 48W süratli şarj aygıtı inceleme

0 70

Akıllı telefonlar için sağlam ve yüksek performans sunan aksesuarlar üreten Spigen’in MacBook, iPhone ve Android aygıtlarınızı tıpkı anda şarj edebilen StediBoost 48W süratli şarj aygıtı incelemesi ile karşınızdayız.

StediBoost 48W süratli şarj aygıtı inceleme

ShiftDelete.Net YouTube kanalında farklı içerikler ile karşınıza çıkmaya devam ediyoruz. Bu videomuzda Spigen StediBoost 48W süratli şarj aleti aygıtını inceledik. Dilerseniz kelamı daha fazla uzatmayalım ve sizleri görüntümüz ile baş başa bırakalım.

Spigen StediBoost 48W süratli şarj aygıtı satın almak için

Amazon: https://amzn.to/2PvSwZk

Hepsiburada: https://bit.ly/2Sc38Oa

Spigen StediBoost 48W süratli şarj aygıtı ne sunuyor?

Yüksek kapasiteli şarj aygıtlarına oranla boyutu ve tartısı (153 gr) hayli düşük olan aygıt, taşınabilirlik manasında kullanıcıya kolaylık sağlıyor. Hafif olmasının yanında üzerinde bulunan iki çıkış ile aygıt hem bilgisayarınızı hem de akıllı aygıtınızı şarj etmenize imkan tanıyor.

30W Type-C ve 18W USB-A girişi olmak üzere toplam 48W güç sağlayan süratli şarj aygıtı Power Delivery (Max 30W) ve Quick Charge 3.0 teknolojilerini destekliyor.

Süratli şarj aygıtı ayrıyeten Spigen’in kendi geliştirdiği Quantum Boost teknolojisine sahip. Bu özellik sayesinde aygıtlarınız akım muhafaza, ısınma üzere aygıta ziyan verebilecek durumlardan korunuyor.

Kaynak: Shiftdelete

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.