Snoop Dogg ‘Dünyanın En Aptal Suçluları’ Dizisinde Oynayacak

0 48

Ünlü ABD’li komedyen Kevin Hart, NBCUniversal’e verdiği bir roportajında ABD’li ünlü eski rap müzisyeni Snoop Dogg’un ‘dünyanın en budala suçlularının’ anlatılacağı bir televizyon gösterisinde sunuculuk yapacağını belirtti. Ayrıyeten Hart, şuanda şimdi geliştirme evresinde olan bir komedi-spor programı olduğunu ve bunu da Snoop Dogg ile sunacağını belirtti.

Roportajında Snoop Dogg’dan “Gerçek bir erkek,bir mit ve bir efsane” diye bahseden Hart, kendi platformu Laugh Out Loud Network için de “Birlikte inanılmaz içerikler hazırlayacağız” diye ekledi.

Snoop Dogg’un belgeseli de geliyor:

Bunlara ek olarak Snoop Dogg geçtiğimiz günlerde Yahoo! Entertainment’a verdiği roportajında, yakın vakitte hayatında yaşadığı kimi olayları ve müzik mesleğinden evvelki periyodu ile 70’ler ve 80’ler de başından geçen olayları anlatacağı bir belgesel yapacağını belirtti. Snoop Dogg roportajında “Aceleye getirmeden sakince ve hakikat biçimde bunu yapmak istiyorum. Bana ilham veren beşerler, annem, babam, arkadaşlarım ve etrafımdaki topluluklar beni bugün olduğum şahsa dönüştürdü” dedi. Ünlü rapçi ayrıyeten, bunun bir biyografi olmayacağını ve büyük ihtimalle 6-7 dönem süreceğini belirtti.

Kaynak: Webtekno

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.