Instagram’dan takipleşmeyi kolaylaştıran özellik

0 69

TikTok üzere büyük bir rakip ile karşı karşıya olsa da, günümüzün en tanınan toplumsal medya platformu olmaya devam eden Instagram her geçen gün yeni bir özellik ile kullanıcıların karşısına çıkıyor. Geçtiğimiz günlerde masaüstü için gönderi paylaşma özelliğini denemeye başlayan şirket, bu defa de taşınabilir kullanıcıların işini kolaylaştıracak yeni bir özelliği test etmeye başladı.

Instagram, takip butonuna yeni düzenleme getiriyor

Instagram birden fazla hesabı olan kullanıcıların birilerini takip etmesi konusunda işlerini kolaylaştıracak. Olağanda bir kullanıcı yönettiği bir sayfa üzerinden diğer birini takip etmek istediğinde, mevcut hesaptan öteki hesaba geçmesi gerekir.

Lakin önümüzdeki günlerde kullanıma sunulacak olan özellik sayesinde bir hesap üzerinden birine istek gönderirken iki hesap ortasında seçim yapmanıza müsaade verilecek. Bu sayede hesaplar ortasında geçiş mühletinden de tasarruf etmiş olacaksınız.

Hali hazırda test edilmekte olan birçok özellik ile benzeri formda Instagram şu anda bunu beta olarak bile sunmadı. Bu nedenle ne vakit herkesin kullanımına açılacağı bilinmezliğini koruyor.

Kaynak: Shiftdelete

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.