Instagram’da Hesap Ekleme

0 23

Instagram bir sene önce tüm kullanıcılar için birden fazla hesap ekleme özelliği getirdi. Bu özellik birden fazla Instagram hesabı bulunan pek çok kişiyi mutlu etti. Peki Instagram’da hesap ekleme özelliği nasıl kullanılır? Instagram’da nasıl yeni hesap eklenir? Instagram’da hesaplar arasında geçiş nasıl yapılır? İşte Instagram’da hesap ekleme ile ilgili tüm detaylar…

Instagram’da Nasıl Hesap Eklenir?

Instagram’da hesap ekleme oldukça basit ve kısa süren bir işlem.

  • Instagram ana sayfanızda sağ alt köşede profil fotoğrafınızınbulunduğu simgeye tıklayarak profilinizi açın.
  • Sağ üst köşede alt alta 3 tane çizgi şeklinde bir simge göreceksiniz. Bu simgenin üzerine dokunun.
  • Sağ alt tarafta bir çark işareti ve ayarlar yazısı bulunuyor. Buradan ayarlara gelin.
  • En alta girişler kısmı var. Buradan hesap ekle seçeneğini tercih ederek yeni hesap ekleyebilirsiniz.
  • Karşınıza yeni hesap oluştur veya mevcut hesaba giriş yap şeklinde seçenekler çıkacak. Daha önceden oluşturduğunuz bir hesaba giriş yapmak için mevcut hesaba giriş yap seçeneğini tercih ederek ilerleyebilirsiniz. Kullanıcı adınızı ve şifrenizi yazarak hesap ekleyebilirsiniz.

Yeni hesap oluştur seçeneğini tercih ederseniz yeni oluşturacağınız hesap eklenmiş olacaktır. Instagram’da aynı anda en fazla 5 adet hesap eklenebilmektedir.

Giriş sorunu; Daha önce şifresi ile birlikte giriş yapmadığınız hesaplarınıza buradan geçiş yapamıyorsunuz. Öncelikle hesap ekleme seçeneği üzerinden hesabın kullanıcı adı ve şifresi ile birlikte giriş yapmanız gerekecektir. Daha sonra bu seçenek üzerinden hesaplar arasında geçiş yapabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.