Instagram Dm’nin Özellikleri Nelerdir?

0 13

Popüler sosyal medya uygulaması olan Instagram üzerinden erişeceğiniz dm bölümü ana sayfa üzerinde sağ üst köşede yer alan ok simgesine tıkladığınızda açılır.

  • Buraya girerek seçtiğiniz kişilere boomerang, görüntülü arama, eller havada gibi seçenekleri kullanabilirsiniz.
  • Birçok kişiye mesaj atmak için grup bölümünü kullanabilirsiniz.

Çeşitli sayfalara girerek beğendiğiniz videoları dm aracılığıyla karşı tarafa iletebilirsiniz. Son derece kolay ve pratik bir sistemdir. Son zamanların popüler uygulaması olan Instagram internet üzerinden haberleşme konusunda önemli adımlar atmıştır. Saatlerce uğraşacağız işlemleri kısa sürede halletme fırsatına sahip olacaksınız.

Direct Üzerinden Neler Yapılabilir?

İnstagram uygulamasına girdikten sonra direct bölümüne girerek istediğiniz kişiye mesaj yollayabilirsiniz. Kamera bölümüne tıklayarak boomerang, eller havada, canlı gibi seçeneklere tıklayarak seçim yapabilirsiniz.

Düzenlediğiniz fotoğraf veya videoyu kısa süre içinde karşı tarafa ulaştırabilirsiniz. Aynı zamanda çeşitli sayfalarda yer alan video ve yazıları direct üzerinden çevrenize iletebilirsiniz.

Sosyal medya üzerinden iletişim kurmak için en iyi yöntemlerden biri olarak dikkat çekmektedir. Kısa süre içinde pratik olarak istediğiniz yazı veya fotoğrafı Instagram üzerinden iletebilirsiniz.

Instagram’da Canlı Yayının Amacı Nedir?

Instagram’da canlı yayının birçok amacı vardır. En temel amacı, kişilerin kendilerini ifade etmeleridir. Bunun dışında, instagram, gazetecilikten sanata, yemek tarifinden şarkı söylemeye değin her türlü ifade özgürlüğünün bulunduğu bir platformdur.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.