Elma Sipariş Eden Adamın Poşetinden iPhone SE Çıktı

0 55

Bilhassa pandemi hayatımızı istila ettiğinden beri çevrimiçi alışverişin popülaritesi katlanarak arttı. Lakin çevrimiçi alışveriş platformlarında yoğunluğun öngörülemez formda artması, hem çevrimiçi alışveriş kampanyalarının artmasına hem de siparişlerde sık sık yanlışlık yapılmasına neden olabiliyor.

İngiltere merkezli bir perakende market zinciri olan Tesco, yeni teşebbüsünün bir kesimi olarak tüketicileri ziyadesiyle mutlu eden bir kampanya başlattı. Aslına bakacak olursak şirket, kampanya ile ilgili rastgele bir duyuruda bulunmadı bu nedenle kampanya dahilindeki eserlerden birini sipariş edenler, hiç beklenmedik sürprizlerle karşılaşabiliyorlar.

Çamaşır makinesi tableti sipariş edenler Samsung tablet armağan aldı

Tesco’nun kelam konusu sürprizlerinden birine maruz kalan Nick James isimli biri, yaşadıklarını Twitter üzerinden anlattı. Kelam konusu paylaşıma nazaran James, Tesco’nun Click and Collect (Tıkla ve Topla) isimli hizmetindeki siparişine bir kilo elma da eklemişti lakin Tesco’nun kampanya dahilindeki sürprizi olarak 1 kilo elma ile birlikte bir iPhone SE 2020 de ikram aldı.

Üstelik Tesco’nun kampanyadaki sürprizleri iPhone SE ile de sonlu değil. Apple AirPods, iPhone 12 küçük, Samsung Galaxy Tab A7, Nokia 3.4, Motorola E7, Galaxy Watch 3, Galaxy Buds Lime ve Galaxy Fit 2 de Tesco’nun tüketicilere siparişlerindeki bir eser karşılığında armağan ettiği elektronik eserler ortasında bulunuyor.

Paylaşılan bilgilere nazaran Tesco’nun kelam konusu kampanyası geçtiğimiz hafta başlamıştı ve bugün sona erecek. Dolayısı ile İngiltere’de yaşayanların sürpriz bir iPhone ya da Samsung tablet armağan almak için son bir talihi bulunuyor. Sizce Türkiye’de buna benzeri bir kampanya yapılsaydı nasıl bir sürpriz ile karşılaşırdık? Yorumlarınızı bekliyoruz.

Kaynak: Webtekno

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.