Ekrem İmamoğlu, Twitch Kanalı Açtı: İşte Birinci Yayının Tarihi

0 60

Dünyanın en tanınan canlı yayın platformlarından biri olan Twitch, siyasetçileri ağırlamaya devam ediyor. Geçtiğimiz yıl ABD eski lideri Donald Trump, sonradan her ne kadar ban yemiş olsa da bir Twitch kanalı açmış ve seçim kampanyasını canlı yayınlamıştı.

Ayrıyeten geçtiğimiz haftalarda Ankara Büyükşehir Belediye Lideri Mansur Yavaş, Pqueen’in bir yayınına konuk olmuş ve geçtiğimiz günlerde de Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Jahrein’e ortak yayın davetinde bulunmuş ve Jahrein de bu çağrıyı kabul etmişti.

Ekrem İmamoğlu’nun birinci yayını 19 Mayıs’ta

Twitch dünyasına giriş yapan siyasetçiler ortasında İstanbul Büyükşehir Belediye Lideri Ekrem İmamoğlu da katıldı. Kendi ismini taşıyan yeni bir Twitch kanalı açan İmamoğlu, Spor İstanbul Gençlik ve Cümbüş Şenliği ile birlikte yayın hayatına başlamış olacak. Lider İmamoğlu, kelam konusu kanal üzerinden gençlerle buluşmayı hedefliyor.

Ekrem İmamoğlu’nun Twitch kanalı, yayın hayatına Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kutlamaları dahilide düzenlenecek Spor İstanbul Gençlik ve Cümbüş Şenliği’nin açılışında 19 Mayıs günü saat 19:00‘da başlayacak. Kanalın birinci canlı yayını, birinci kere canlı olarak gerçekleştirilecek “Sıkıntı Sor” programı olacak.

Lider İmamoğlu’na birinci yayınında Kaan Sezyum, Efe Uygaç, Tuana Yılmaz, Cem Emekçiler, Zeynep Özkaya, Soykan Soner, Sena Gül, Mete Baş, Okan Asman, Surhay Bakış, Sercan Yıldırım, Başak Çakmak, Batu Bozkan, Berke Demir, İlyas Yalçıntaş, Feride Hilal Akın, Mete Özbey, Tuna Akşen, Ceren Pektaş, Cansu Öktem, Cemre Sıla Atılğan, İlayda Şoför, Yeliz Korkmaz ve Nursema Altuntaş üzere Twitch ve toplumsal medya dünyasının sevilen isimleri eşlik edecek. Ekrem İmamoğlu’nun Twitch kanalına buradan ulaşabilirsiniz.

Kaynak: Webtekno

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.