Botech WZONE 4K Android TV Box incelemesi!

0 103

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte, TV kesimi de birçok açıdan farklı bir pozisyona geldi. Bilhassa günümüzdeki 4K TV’ler, mesken ortamında sinemaya göre daha konforlu bir biçimde sinema ve dizi izlenmesine imkan sağlıyorlar. TV’lerin akıllı olması ile birlikte, Netflix ve YouTube gibi servisleri mesken ortamında izleme imkanı da oluştu. Lakin, akıllı yahut kâfi olmayan TV’ler için de Botech WZONE 4K Android TV Box üzere tahliller mevcut. Botech WZONE 4K Android TV Box incelemesi ile karşınızdayız!

Botech WZONE 4K Android TV Box inceleme

Akıllı olmayan televizyonu akıllandıran yerli üretim Botech WZONE 4K Andorid TV Box incelemesi ile sizleri baş başa bırakalım. Düzgün seyirler.

Botech WZONE 4K Android TV satın almak için: https://bit.ly/3xsbpOf

Botech Instagram hesabı: https://bit.ly/3tXGd7n

Piyasadaki en tanınan Android TV alternatifleri ortasında yerini alması beklenen Botech WZONE, uygun fiyata makul ölçüde özellik sunmayı amaçlıyor. Bu ay piyasaya sürülen Android TV özellikleri ile dikkat çekiyor.

4K çözünürlük takviyesi ile birlikte gelen Botech WZONE Android TV, üst düzey bir tecrübe vaat ediyor. Özelliklerine baktığımızda 8 GB eMMC depolama alanı, 2 GB DDR3 RAM ve Bluetooth 4.2 ile ses denetim özellikleri de eserde yer alıyor.

Android 10 işletim sistemi bulunan aygıt 5 yıl Android güncelleme dayanağına sahip. Yazılım tarafında güçlü olan WZONE, ARM Cortex-A55 1.9 GHz 4 çekirdekli işlemciden gücünü alıyor. Grafik işlemcisi tarafında ise ARM Mali-G31 MP2 bulunuyor. Netflix 4K HDR lisansı, YouTube 4K Google LLC lisansı ve Amazon Prime Görüntü lisansı bulunan Android TV, SD/microSD kart takviyesi ile ek depolama alanına sahip olabiliyor.

USB 2.0/3.0/Type-C olmak üzere üç USB girişi bulunan modelde 1 adet 10/100 Mbps ethernet girişi ve 1 adet HDMI 2.1 girişi bulunuyor. WZONE, 2.4 GHz ve 5 GHz MIMO Wi-Fi 5 kablosuz ilişki standardını destekliyor.

Kutu içerisinden sesli komut dayanaklı BT kumanda, HDMI kablo, adaptör, pil, kullanım kılavuzu ve aygıt çıkıyor.

Botech WZONE 4K Android TV Box teknik özellikler

İşletim Sistemi: Android 10 TV
Yonga Seti: Amlogic S905X3
CPU (İşlemci): ARM Cortex-A55
CPU Frekansı: 1.9 GHz
CPU Çekirdeği: 4 Çekirdek
Grafik İşlemcisi: ARM Mali-G31 MP2
Manzara Takviyeleri: HEVC, VP9
Dahili Hafıza: 8 GB eMMC
Bellek (RAM): 2 GB DDR3
Ses Özellikleri: Dolby Audio (Lisanslı)
Güvenlik Katmanları: Widevine, Microsoft Play Ready
Yayın Lisansları: Netflix 4K HDR, YouTube 4K
Uygulamalar: Amazon Prime Görüntü
Eksta Özellikler: Chromecast Built-in (Google LLC Lisanslı), Android TV Store + OTA (Lisanslı), Google Asistant, VP9, HDR10
Bluetooth:  BT 4.2
Wi-Fi: WIFI 5 MIMO ( 2.4-5 Ghz )
Ethernet: 10/100 Mbps
HDMI: HDMI 2.1
HDCP: HDCP 2.2
USB Girişi: Sayısı 3
USB : USB 2.0, USB 3.0, Type C
Başka İlişki Noktaları: SD/MicroSD, AV, SPDIF

Kaynak: Shiftdelete

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.