Bir Bayan, DNA Testi Sonucunda Sevgilisiyle Akraba Çıktı

0 70

Paha verdiğiniz bir bireye uygun bir doğum günü ikramı için karar veremiyorsanız bir DNA test kiti almak enteresan lakin eğlenceli bir fikir olabilir. Tekrar de sonuçların sizin için hayal kırıklığı olmayacağını garanti edemeyiz. En azından 22 yaşında bir Kanadalı olan Matilda ve eski erkek arkadaşı için kıssa, pek de keyifli sona ermedi.

TikTok üzerinden paylaşmış olduğu bir görüntüde, “Geçtiğimiz yıl doğum günümde eski erkek arkadaşım bana ikram olarak bir DNA test kiti almıştı diyen Matilda, “Annem, evlatlık ve biyolojik babamı hiçbir vakit tanımadım. Bu nedenle tıbbi bilgiler ziyadesiyle ilgimi çekiyordu” sözlerini kullanarak erkek arkadaşının kendisine bir DNA test kiti almasının altında yatan nedeni açıklıyordu.

Erkek arkadaşı, biyolojik akrabası çıktı

İndirimde olduğu için erkek arkadaşının kendisine de bir DNA test kiti aldığını söyleyen Matilda, testi tamamladıktan sonra tahlil için gönderip sonuçları beklemeye başladıklarını belirtiyor. “Sonuçları yaklaşık bir ay sonra aldık ve sonuçlarda genetik akrabalara bakıyordum. Zira teknik olarak akraba olduğumu bildiğim tek kişi annemdi diyen Matilda, kıssanın makus güldürü dizisi tadındaki kısmını ise bundan sonra anlatıyor:

“Listede aşağıya yanlışsız indim ve erkek arkadaşıma dönüp “Hey, bu çok düzgün. Biri seninle birebir isme sahip.” dedim. Ve böylelikle erkek arkadaşımın kuzenim olduğunu öğrenmiş oldum.

Ortak DNA’ların yüzdesi, ikinci dereceden kuzen olma ihtimallerinin yüksek olduğunu gösteriyor

Elbetteki Matilda ve eski erkek arkadaşı birinci dereceden kuzen değillerdi lakin kısmen akraba oldukları kısmen de diğer meseleler nedeniyle ayrılma kararı aldılar. Sonrasında ortak akrabaları üzerinde bir araştırma yapan ikili, üçüncü dereceden kuzen olabileceklerini öğrendiler. Lakin Matilda, “Eski sevgilimle ortak DNA yüzdemiz, üçüncü dereceden kuzen olmak için fazla yüksekti. Gerçekte babamla akraba olan ikinci dereceden kuzenler olduğumuza eminim” diyerek dünyanın sahiden de “küçük” olduğunu göstermiş oldu.

Bu ortada Matilda, paylaşmış olduğu son görüntüde, “Eski sevgilim kusursuz bir adam ve ona hala çok kıymet veriyorum diyerek ayrılmış olsalar da birbirlerine karşı olumsuz bir fikre sahip olmadıklarını tabir etti.

Kaynak: Webtekno

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.