Binance CEO’su CZ, Elon Musk’ı Takipten Çıkardı

0 57

Kripto para piyasasının altını üstüne getiren açıklama ve kararları ile sık sık gündem yaratan Elon Musk’ın bu hali, bölümde reaksiyon ile karşılanıyor. Tesla’nın Bitcoin ile araba satışını iptal etme kararının yankısı hala devam ediyor. Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance’in CEO’su CZ, Twitter’da reaksiyon gösterenler ortasındaydı.

Bir takipçisinin “Elon Musk’ı takipten çıktın mu?” sorusuna karşılık veren CZ, açık biçimde bunda abartılacak bir şey olmadığını da lisana getirdi.

Binance CEO’su Elon Musk hakkında: “İstediğini söyleyebilir”

Elon Musk’ı takipten çıktığını fark eden takipçisine “Bunu büyük bir sıkıntı haline getirmedim, lakin fark ettin” diyen CZ, “Bu kendisine ya da diğer teğe karşı yaptığım bir şey değil. İstediğini söyleyebilir. Zati çok fazla insan takip etmiyorum” açıklamasında bulundu.

Binance’in CEO’su CZ, Elon Musk’a karşı takındığı bu hali sıradanlaştırsa da aslında piyasaya yansımaları bu biçimde olmuyor. En azından dünyanın en büyük kripto para borsasının kurucusu ve CEO’su olarak, piyasanın en büyük spekülatörü Elon Musk’a artık güvenmediğini belirli ediyor.

Kaynak: Webtekno

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.