Apple Lansman Öncesinde Çevrimiçi Mağazasını Erişime Kapattı

0 99

Dünyanın en büyük teknoloji şirketlerinden biri olan Apple, bugün Spring Loaded” (Baharı Getirdik) isminde yeni bir lansman aktifliği gerçekleştirecek ve en yeni eserlerini tüketicilerin beğenisine sunacak. Son bir yıldaki tüm Apple aktiflikleri üzere çevrimiçi olarak gerçekleştirilecek aktiflikte yeni iPad Pro, iMac ve birkaç Apple eserinin sahne alması bekleniyor.

Apple, her lansman gününde olduğu üzere bugün de resmi çevrimiçi mağazasını erişime kapattı. An prestijiyle Apple Store’a giriş yaptığınızda gökkuşağı renklerinde bir Apple logosu silüeti, “Çabucak döneceğiz” başlığı ve “Apple Store’da kimi güncellemeler yapıyoruz. Lütfen yakında tekrar deneyiniz” açıklamasıyla karşılaşıyorsunuz.

Apple, lansman öncesinde Apple Store’u erişime kapattı

Apple’ın “Baharı Getirdik” olarak Türkçeleştirdiği aktifliği bu akşam saat 20:00‘da başlayacak ve Apple.com adresinden canlı olarak takip edilebilecek. Aktiflik her ne kadar bir canlı yayın ile Apple hayranlarıyla buluşacak olsa da aktiflik sırasında canlı bir sunumdan çok daha evvelce çekilmiş tanıtım sinemaları ve sunumlar ile karşılaşacağız.

Beklentiler gerçek olursa bu akşamki aktifliğin yıldızları yeni iPad Pro ve iMac olacak. Sızıntılara nazaran yeni iPad Pro; 12,9 inçlik bir küçük LED ekran, yeni bir işlemci, Thunderbolt USB Type-C üzere güncellemeler alacak. Yeni iMac’in ise Apple Silicon işlemcili birinci iMac modeli olarak Intel’den sıyrılması bekleniyor.

Söylentiler doğruysa bir müddettir sık sık lisana getirilen AirTags de bu akşamki aktiflikte sahne alacak. Apple’ın AirTags isimli eseri piyasaya süreceğine kesin gözüyle bakılsa da eser ortaya çıktığı günden bu yana gerçekleştirilen hiçbir Apple lansmanında ismi resmi olarak anılmadı. Bu ortada lansman ile ilgili bir öbür söylentinin de Apple’ın “Podcast+” isimli bir abonelik hizmeti duyuracağı olduğunu belirtelim.

Kaynak: Webtekno

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.